Team

Mondial Movers Projectmanagement is een joint-venture van Mondial Movers en Marts Projectmanagement.

Door de bundeling van krachten kunnen onze opdrachtgevers vertrouwen op een vakkundige uitvoering van alle opdrachten.

Kennis , kunde en ervaring komen samen in het basisteam zoals wij dat kunnen presenteren. Daarnaast beschikken wij natuurlijk over een netwerk van specialisten voor uw unieke situatie.

Marcel de Waal – Sales- en Marketing specialist – 06.20538370mdewaal@mondial-movers.nl

Martijn Schmale – Sr. Projectmanager – 06.54972415m.schmale@huisvestingsprojecten.nl

Marilon Bergholtz – Projectmanager –  m.bergholtz@huisvestingsprojecten.nl

Jessica Klop – Projectmanager –  j.klop@huisvestingsprojecten.nl

Lotte Wieringa – Projectmanager –  l.wieringa@huisvestingsprojecten.nl

Richard Flink – Projectmanager –  r.flink@huisvestingsprojecten.nl

Annette Korsman – Projectmanager a.korsman@huisvestingsprojecten.nl

Manon Bolt – Sr. Projectmanager m.bolt@huisvestingsprojecten.nl

Nick Venneman – Sr. Projectmanager n.venneman@huisvestingsprojecten.nl

Sharmaine Verhage, MA – Projectmanager Communicatie s.verhage@huisvestingsprojecten.nl

Jacqueline de Lange – Office manager j.delange@huisvestingsprojecten.nl

Het team van MMP wordt zo nodig aangevuld met specialisten. Geen “uitzendkrachten”, maar experts op hun vakgebied die achter de zienswijze van Mondial Movers Projectmanagement staan en een onlosmakelijk deel van ons team vormen.